Uwag kilka

Witam serdecznie na stronie tekstów znalezionych na ścianie i bardzo proszę o uwzględnienie w swoich działaniach następujących sugestii:

  1. Podpisując tekst proszę używać pseudonimów. Nie jest nam potrzebna jeszcze jedna deklaracja RODO, na pewno poradzimy sobie z identyfikacją autorów.
  2. Bardzo proszę pamiętać o korekcie. Tekst nie tylko pisze się i wkleja, ale co najmniej dwa razy powinno się go dokładnie przejrzeć. Niezłą metodę stanowi przydzielenie do tej pracy rodziny czy przyjaciół: inne oczy widzą więcej.
  3. Używamy jedynie tych fotografii (czy innych prac graficznych), co do których mamy stuprocentową pewność prawną. W grę wchodzi jedynie PD, CC0 lub dzieło własne.
  4. W przypadku problemów z rejestracją (a takie mogą się zdarzyć) – proszę o kontakt mailowy: zbigniew.markowski@us.edu.pl lub przez Facebooka, założę konto ręcznie lub zresetuję hasło.
  5. Nie ma żadnych przeszkód, by Państwa artykuł został opublikowany także w innym miejscu internetu lub w postaci tradycyjnej (gazeta, radio, TV).
  6. Proszę pamiętać, że pracujemy w strukturze bazodanowej i elementy Państwa tekstu (tytuł, obraz wyróżniający, przypisanie do kategorii, tekst) będą przez system używane nie tylko na podstronie artykułu, ale także w innych miejscach. Po wklejeniu tekstu powinniśmy więc zobaczyć, jak zapowiedź pracy prezentuje się na stronie głównej, w wyszukiwarce oraz w konkretnej kategorii. Wszystko można zawsze poprawić.
  7. W razie jakichkolwiek wątpliwości – proszę po prostu pytać.